(ODZIVI) Na osrednji mariborski tržnici zavel veter optimizma

Barbara Bradač Barbara Bradač
21.11.2019 15:44

Prodajalci odločitev mariborske občine, da odkupi osrednjo tržnico na Vodnikovem trgu, pozdravljajo, a opozarjajo, da morata slediti tudi vsebina in promocija.

Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj
Naj bo sonce, dež ali sneg, prodajalka Vekoslava Škerbot, po domače Slavica, vsak dan vztraja s prodajo domačih pridelkov na osrednji tržnici.
Sašo Bizjak

Prodajalce na platoju zelene tržnice na Vodnikovem trgu je razveselila novica, da bo v občinsko last prišla celotna zgradba na osrednji mestni tržnici, še bolj pa napoved župana Saše Arsenoviča, da bo tržnica dobila ne samo streho, ampak tudi možnost stranskega zapiranja prostora. Veter optimizma je zavel na tržnico. "To je sedaj mrtva tržnica, ki enkrat mora zaživeti, in to je pravi korak. Po vseh mestih je tržnica občinska, naša pa ni bila. Skrajni čas je, da se to uredi," so odzivi prodajalcev, ki so v preteklih letih slišali že veliko obljub.


Andrej Petelinšek
Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta