
Naj bo sonce, dež ali sneg, prodajalka Vekoslava Škerbot, po domače Slavica, vsak dan vztraja s prodajo domačih pridelkov na osrednji tržnici.
Prodajalce na platoju zelene tržnice na Vodnikovem trgu je razveselila novica, da bo v občinsko last prišla celotna zgradba na osrednji mestni tržnici, še bolj pa napoved župana Saše Arsenoviča, da bo tržnica dobila ne samo streho, ampak tudi možnost stranskega zapiranja prostora. Veter optimizma je zavel na tržnico. "To je sedaj mrtva tržnica, ki enkrat mora zaživeti, in to je pravi korak. Po vseh mestih je tržnica občinska, naša pa ni bila. Skrajni čas je, da se to uredi," so odzivi prodajalcev, ki so v preteklih letih slišali že veliko obljub.







