
Na srečo sta na praznični dan trpeli predvsem pločevina in potrpežljivost voznikov, ki so ostali v kolonah.
Na koprski policijski upravi so pojasnili, da se je nesreča na avtocesti zgodila okoli 11.20. Pred zožanjem je bila stoječa kolona, ko sta do nje pripeljala prva dva voznika, sta pravočasno ustavila, to pa nato ni uspelo voznikom za njima. Pojasnili so, da je bilo v naletu udeleženih sedem vozil, na srečo je le eden od udeležencev prometne nesreče utrpel lažje poškodbe oziroma odrgnine.

Poleg policistov in gasilcev je na kraj nesreče odhitelo več vlečnih služb, ki so bile očitno v pripravljenosti. Na družbenem omrežju so z Darsa poročali, da ekipe pospešeno odpravljalo posledice nesreče. Odstranili so poškodovana vozila, tako da so nekaj minut pred 13. uro promet že sprostili, medtem je sicer potekal po voznem pasu. Pot proti morju se je podaljšala za približno pol ure.
V sredo so bili zaradi okvare vozila dolgi zastoji tudi na avtocesti proti Novi Gorici.









