
Naš bralec nam je poslal fotografijo zgorelega avtobusa, ki ga je ujel, ko so ga že vlekli proti garaži Ljubljanskega potniškega prometa v Šiški.
Zagorel je avtobus, ki je na liniji 14 peljal v smeri Savelj. Avtobus se je sicer vžgal na postajališču. Na njem takrat ni bilo veliko potnikov. Na kraj dogodka je sicer prišla tehnična služba LPP, ki bo avtobus odpeljala v garažo in tam preučila vzrok požara, so še pojasnili na LPP.
{twitter}https://twitter.com/JozeBiscak/status/1169584204637769728{/twitter}





