
"Hvala vsem, ki so me oskrbeli, za strokovnost, prijaznost in skrb. Po nerodnem pripetljaju v kampu imam dva počena oziroma napočena prsta na nogi – bolečina sicer je, nekaj tednov bo treba malo bolj umiriti tempo, ampak bo vse v redu," se je na facebooku zahvalila dežurnim v Splošni bolnšnici Brežice.
"Ob takšnih trenutkih se še bolj zavemo, kako pomembno je javno zdravstvo in ljudje, ki stojijo za njim. Zdravstveni delavci so za nas tukaj vsak dan, 24 ur na dan, 7 dni v tednu – ko jih potrebujemo, so tam," je Posavka, ki je drugi mandat poslanka, poudarila, potem ko je očitno imela kar nekaj sreče v nesreči.
Zdaj jo čaka še en velik izziv, pravi, najti obutev, ki bo ustrezala malo večjima prstoma ...





