
Kot smo že poročali, se po več kot dveh desetletjih od Pop TV poslavlja eden bolj prepoznavnih obrazov njihove zabavne redakcije. Voditeljica in novinarka Polona Zoja Jambrek, ki so jo gledalci dolga leta spremljali v rubriki Pop In v oddaji 24 ur, bo avgusta zaključila svojo televizijsko pot na tej medijski hiši, poroča Žurnal24. V prihodnje se bo posvetila področju psihoterapije.
Svet24 poroča, da sta odpovedi prinesli tudi voditeljici Tjaša Dugulin in Špela Bezjak Zrim. "Novico so nam potrdili tudi na omenjeni televiziji, kjer so dodatno pojasnili, da naj bi se obe novinarki informativnega programa v prihodnosti udejstvovali izven novinarskih voda," so zapisali na Svet24.

A tudi to še ni vse. Spremembe naj bi se po poročanju Žurnala24 dogajale tudi v studiu 24UR. "Naša največja komercialna televizija menda načrtuje tretji voditeljski par. Avdicije, ki naj bi se je udeležili njihovi obrazi in tudi zunanji kandidati, so po naših informacijah že končane. Med bolj znanimi imeni, za katera pravijo, da so v ožjem izboru, sta menda tudi odgovorni urednik 24ur.com Jure Tepina in voditeljica na Kanalu A Nuša Lesar," so zapisali.
Oddajo že dolga leta vodita dva utečena para - Darja Zgonc in Edi Pucer ter Petra Kerčmar in Jani Muhič, zdaj pa naj bi se jima pridružil še tretji par.







