
Kot smo že poročali, se po več kot dveh desetletjih od Pop TV poslavlja eden bolj prepoznavnih obrazov njihove zabavne redakcije. Voditeljica in novinarka Polona Zoja Jambrek, ki so jo gledalci dolga leta spremljali v rubriki Pop In v oddaji 24 ur, bo avgusta zaključila svojo televizijsko pot na tej medijski hiši, poroča Žurnal24. V prihodnje se bo posvetila področju psihoterapije.
A kot kaže, to še ni vse. Ne le Polona Zoja Jambrek, s Pop TV odhajata še dve vidni in priljubljeni novinarki. Svet24 poroča, da sta odpovedi prinesli tudi voditeljici Tjaša Dugulin in Špela Bezjak Zrim. "Novico so nam potrdili tudi na omenjeni televiziji, kjer so dodatno pojasnili, da naj bi se obe novinarki informativnega programa v prihodnosti udejstvovali izven novinarskih voda," so zapisali na Svet24.
Viri so za Žurnal24 povedali, da je blizu odhoda tudi novinarka 24 ur Nika Kunaver, ki pa govoric ni želela komentirati. Spomnimo, nedolgo nazaj je Pop TV zapustil tudi Žiga Bonča, ki zdaj vodi Odmeve na TV Slovenija.








