V Milanu do srebra in brona

ŠTR
17.11.2018 07:02
Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj
Bronasta skupina s kolajno in diplomo
Kuš ni me

Člani Kluba Kuš ni me so se konec oktobra odpravili na svetovni plesni festival v Bregamo - Milano. Na plesni festival so se uvrstili maja, ko so si svoje nominacije priplesali na evropskem prvenstvu v Zagrebu. Na pot so se odpravili s 45 plesalci iz Rogaške Slatine, Šmarja pri Jelšah, Maribora in iz Miklavža na Dravskem polju. Pomerili so se v dveh skupinskih in dveh posamičnih koreografijah.


Koreografija v postavitvi 30 plesalcev iz Rogaške Slatine in Šmarja pri Jelšah z naslovom Marionete pod koreografskim vodstvom Barbare Marčič Lavrič je v kategoriji hip-hop production juniors osvojila odlično tretje mesto, solistka Tina Strašek iz Rogaške Slatine pa drugo mesto v v kategoriji hip hop solo, katere mentorica je bila prav tako Barbara Marčič Lavrič.
Srebro so domov odnesli tudi plesalci iz Miklavža na Dravskem polju in iz Maribora v postavitvi 14 plesalcev in v kategoriji hip-hop show formacija juniors, pod koreografijo z naslovom Bad Money pa se je podpisala Maja Štefan

Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta