
Člani Kluba Kuš ni me so se konec oktobra odpravili na svetovni plesni festival v Bregamo - Milano. Na plesni festival so se uvrstili maja, ko so si svoje nominacije priplesali na evropskem prvenstvu v Zagrebu. Na pot so se odpravili s 45 plesalci iz Rogaške Slatine, Šmarja pri Jelšah, Maribora in iz Miklavža na Dravskem polju. Pomerili so se v dveh skupinskih in dveh posamičnih koreografijah.
Koreografija v postavitvi 30 plesalcev iz Rogaške Slatine in Šmarja pri Jelšah z naslovom Marionete pod koreografskim vodstvom Barbare Marčič Lavrič je v kategoriji hip-hop production juniors osvojila odlično tretje mesto, solistka Tina Strašek iz Rogaške Slatine pa drugo mesto v v kategoriji hip hop solo, katere mentorica je bila prav tako Barbara Marčič Lavrič.
Srebro so domov odnesli tudi plesalci iz Miklavža na Dravskem polju in iz Maribora v postavitvi 14 plesalcev in v kategoriji hip-hop show formacija juniors, pod koreografijo z naslovom Bad Money pa se je podpisala Maja Štefan.





