
Po burni silvestrski noči je na Trgu Leona Štuklja ostalo kar za dobre tri tone odpadkov
Kot po vsaki večji prireditvi na prostem je tudi po silvestrovanju na Trgu Leona Štuklja za obiskovalci ostala precejšnja količina odpadkov. Kot so sporočili iz Snage, so na prizorišču v torek zjutraj zbrali kar 3300 kilogramov odpadkov oziroma 0,2 kilograma na obiskovalca. Kot so ugotovili v Snagi, je količina tokrat zbranih odpadkov praktično enaka kot po vseh drugih večjih javnih prireditvah. "Čiščenje trga smo začeli ob 6.00 uri zjutraj in končali do poldneva, pri tem je sodelovala trinajstčlanska ekipa s tremi vozili," so še sporočili iz Snage.
Vsak obiskovalec silvestrovanja na Trgu Leona Štuklja je ustvaril 0,2 kilograma odpadkov
Igor Selan





