Snaga je po silvestrovanju na Trgu Leona Štuklja odstranila več kot tri tone odpadkov

Igor Selan Igor Selan
03.01.2019 10:41

V Snagi ugotavljajo, da se količina odpadkov po večjih prireditvah na prostem ne zmanjšuje

Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj
Po burni silvestrski noči je na Trgu Leona Štuklja ostalo kar za dobre tri tone odpadkov
Igor Napast

Kot po vsaki večji prireditvi na prostem je tudi po silvestrovanju na Trgu Leona Štuklja za obiskovalci ostala precejšnja količina odpadkov. Kot so sporočili iz Snage, so na prizorišču v torek zjutraj zbrali kar 3300 kilogramov odpadkov oziroma 0,2 kilograma na obiskovalca. Kot so ugotovili v Snagi, je količina tokrat zbranih odpadkov praktično enaka kot po vseh drugih večjih javnih prireditvah. "Čiščenje trga smo začeli ob 6.00 uri zjutraj in končali do poldneva, pri tem je sodelovala trinajstčlanska ekipa s tremi vozili," so še sporočili iz Snage.

Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta