
Tako je od ponedeljka popoldne, ko je oba objekta do tal uničil požar.
"Oče in mama sta živela tukaj; ob ponedeljkih sta prihajala 'dol', in medtem ko ju ni bilo, se je zgodilo," nam je včeraj na pogorišču doma Cveta in Dijane Toplak v bližini Sv. Duha na Ostrem vrhu razlagal njun sin Rok. Tako kot pred 15 leti hiša, ki je zagorela na drugem 'hribu', v ponedeljek, ko je zagorelo pri Toplakovih, njuna hiša in apartma, namenjen njunim gostom, nista imela realnih možnosti, da ju gasilci pred ognjem rešijo - pogorela sta praktično do tal. Ognju sta ušla le drugi manjši apartma in apartma na drevesu.



Tako je bilo pri Toplakovih še pred enim tednom.

Tatjana Vrbnjak





