
Zasneževanje s klasičnimi topovi na Arehu.
Marpromovi delavci so danes pričeli zasneževati smučišča na Arehu in sicer Ruško, Cojzarico in Areško progo. V dolini nad stadionom, kjer so temperature višje, dela tudi tovarna snega. Uradna otvoritev sezone je še vedno napovedana za vikend v sredini decembra (14., 15. in 16. december), a pri Marpromu pravijo, da bodo, če bodo razmere to omogočale, odprli kakšno progo tudi prej. Pred uradnim začetkom sezone napovedujejo tudi kratko progo za otroke v izteku stadiona, zanjo bo sneg naredila nova tovarna snega. (ank)





