Na Pohorju že grmijo snežni topovi

a. n. k.
18.11.2018 17:03

Če bodo razmere dopuščale, bodo pri Marpromu smuko na posameznih progah omogočili že pred uradnim začetkom sezone.

Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj
Zasneževanje s klasičnimi topovi na Arehu.
Marprom

Marpromovi delavci so danes pričeli zasneževati smučišča na Arehu in sicer Ruško, Cojzarico in Areško progo. V dolini nad stadionom, kjer so temperature višje, dela tudi  tovarna snega. Uradna otvoritev sezone je še vedno napovedana za vikend v sredini decembra (14., 15. in 16. december), a pri Marpromu pravijo, da bodo, če bodo razmere to omogočale, odprli kakšno progo tudi prej. Pred uradnim začetkom sezone napovedujejo tudi kratko progo za otroke v izteku stadiona, zanjo bo sneg naredila nova tovarna snega. (ank)

Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta