
Da je bil čas, da se Dubioza vrne v Maribor je postalo jasno že, ko je na oder stopil njihov spremljevalni gost Stevo. Množica je kasneje skakala cel večer na preverjene hite in seveda še posebej na I am from Bosnia ... Ni manjkalo zastav in nogometnih navdušencev, predvsem pa so pod odrom stale vse generacije. Očitno je že res, kar je na tonski vaji dejal Brano Jakubović, da je Dubioza z vsakim letom (in Lentom) boljša.
Tudi na mestu izvora, na lentni promenadi je prvi večer bilo - promenadno. Na Večerovem odru Yu-generacija in Groovocado, v Sodnem stolpu Patetico, vmes pa množica, kot se za Lent spodobi. Vse do afterja v Minoritih.







Andreja Kutin






