(FOTO) Festival Lent: In se je začelo. Dubioza razgrela vročino, promenada je nazaj

Andreja Kutin Andreja Kutin
27.06.2026 10:31

Dubioza je z vsakim Lentom boljša, promenada pa tudi. Nocoj na Glavnem odru z novim albumom Music še prav tako gromki - Laibach.

Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj
Maribor - Festival Lent - Glavni oder - Dubioza Kolektiv
Saso Bizjak

Da je bil čas, da se Dubioza vrne v Maribor je postalo jasno že, ko je na oder stopil njihov spremljevalni gost Stevo. Množica je kasneje skakala cel večer na preverjene hite in seveda še posebej na I am from Bosnia ... Ni manjkalo zastav in nogometnih navdušencev, predvsem pa so pod odrom stale vse generacije. Očitno je že res, kar je na tonski vaji dejal Brano Jakubović, da je Dubioza z vsakim letom (in Lentom) boljša. 

Tudi na mestu izvora, na lentni promenadi je prvi večer bilo - promenadno. Na Večerovem odru Yu-generacija in Groovocado, v Sodnem stolpu Patetico, vmes pa množica, kot se za Lent spodobi. Vse do afterja v Minoritih.

Saso Bizjak
Saso Bizjak
Saso Bizjak
Yu generacija
Saso Bizjak
Saso Bizjak
Saso Bizjak
 Sodni stolp in Patetico
Saso Bizjak

(FESTIVAL LENT) Dubioza: "Nataša, sprejmi nas v Slovenijo!"

Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta