Voznik pravilno zapeljal na avtocesto, nato pa začel voziti v napačno smer, policisti so ga izsledili

M.R.
08.04.2021 09:38
Včeraj okoli poldneva so gorenjski policisti obravnavali voznika, ki je po avtocesti vozil v napačno smer.
Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj

S Policijske uprave Kranj so sporočili, da je voznik na avtocesto pravilno zapeljal na priključku Kranj vzhod v smeri Gorenjske, nato pa vozilo obrnil proti Ljubljani in vozil po prehitevalnem pasu. 

Po krajšem času je ugotovil, da vozi v napačno smer in je vozilo znova obrnil v pravo smer. Njegovo ravnanje je zaznal ljubljanski policist, nato pa so prometni policisti kršitelja izsledili in ga obravnavajo v prekrškovnem postopku. Odvzeli so mu vozniško dovoljenje. 

Kot omenjeno, je policist vozil po prehitevalnem pasu, tako kot večina ostalih, ki storijo tak prekršek. "Vozniki lahko preprečijo najhujše z doslednim umikanjem na desne pasove na avtocesti, z zmanjšanjem hitrosti in s prižiganjem vseh štirih smernih utripalk. Vozniki naj, ko je

to varno, tako vožnjo tudi čim prej prijavijo na interventno številko 113," so še zapisali na PU Kranj. 

Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

povezani prispevki

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta