
Fotografija je ilustrativna.
S pijanim voznikom (0,74 mg/l) so imeli policisti opraviti včeraj okoli 15. ure v Rojah v občini Žalec. Sploh na območju Policijske uprave Celje v zadnjem obdobju zaznavajo izrazit porast števila voznikov, ki močno vinjeni ali pod vplivom prepovedanih drog ogrožajo varnost na cestah. Zato bodo v prihodnje poostreno ugotavljali psihofizično stanje voznikov, so sporočili iz policije.





