
Fotografija je ilustrativna.
Državljan Madžarske je skupaj s prijatelji s padalom vzletel na Kobali, a se mu je po približno pol ure leta zaprlo padalo in je z neznane višine padel na pašnik, tam pa poškodbam podlegel, so sporočili iz PU Nova Gorica.
Policisti so opravili ogled kraja padalske nesreče, zdravnik Zdravstvenega doma Tolmin pa je lahko le potrdil smrt Madžara.





