
Reška policija išče lastnika več tisoč evrov, ki jih je občan v soboto našel v središču mesta. Denar je bil najden okoli 10. ure na parkirišču v Ulici Erazma Barčića. Najditelj se je odzval pošteno in najdeni denar odnesel na policijsko postajo, kjer ga je predal policistom. Kot so sporočili iz Policijske uprave primorsko-goranske, zdaj iščejo osebo, ki ji denar pripada. Policija poziva lastnika, naj se oglasi, da se dogovori za osebni prihod na Prvo policijsko postajo Reka, kjer bo lahko uredil prevzem denarja.





