Poštenjak v središču Reke našel več tisoč evrov in jih odnesel na policijo. Zdaj iščejo lastnika

N.S.
27.06.2026 15:58

Na parkirišču v središču Reke je občan našel več tisoč evrov in jih predal policiji. Lastnika denarja zdaj pozivajo, naj se oglasi in dokaže, da je denar njegov.

Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj
Unsplash

Reška policija išče lastnika več tisoč evrov, ki jih je občan v soboto našel v središču mesta. Denar je bil najden okoli 10. ure na parkirišču v Ulici Erazma Barčića. Najditelj se je odzval pošteno in najdeni denar odnesel na policijsko postajo, kjer ga je predal policistom. Kot so sporočili iz Policijske uprave primorsko-goranske, zdaj iščejo osebo, ki ji denar pripada. Policija poziva lastnika, naj se oglasi, da se dogovori za osebni prihod na Prvo policijsko postajo Reka, kjer bo lahko uredil prevzem denarja.

Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta