
Nogometaši Aluminija so pred sezono, v kateri se bodo prvič v zgodovini kluba predstavili tudi v Evropi, okrepili svoj napad. Dveletno pogodbo je podpisal Murat Bajraj, so sporočili iz Kidričevega. V klub, ki bo vsaj eno domačo tekmo v tej sezoni odigral v Ljudskem vrtu - v Mariboru bo na povratni tekmi prvega kroga kvalifikacij za evropsko ligo gostil Šerif iz Tiraspola -, tako prihaja najboljši strelec minule sezone v 2. slovenski ligi. Kot član Beltincev se je Mariborčan podpisal pod 22 golov.
Pred Beltinci je 25-letni napadalec, ki ima tudi državljanstvo Kosova, v Sloveniji igral za Videm, Podvince, KetyEmmi&Impol Bistrico, velenjski Rudar, Fužinar Ravne in za mariborski Tabor, preizkusil pa se je tudi v Avstriji pri nižjeligaših Sturm Klöch in FC Gamlitz.
Zdaj se bo Bajraj prvič preizkusil v elitni slovenski ligi. "Mislim, da si vsak igralec želi igrati v prvi ligi. Sem prepričan, da je prihod v Kidričevo dobra odločitev, saj gre za korak naprej v moji karieri. Seveda si želim doseči veliko golov, da bom ekipi pomagal. Nekaj novih soigralcev poznam od prej, ekipa me je zelo dobro sprejela. Treningi in pogoji za trening so odlično. Trdo delamo in se veselim novih izzivov," je ob podpisu pogodbe z aktualnimi pokalnimi prvaki povedal Murat Bajraj.











