Policistu namerno zažgal avtomobil

M.R.
17.06.2026 21:42

Neznanec s kapuco je sredi popoldneva z bencinom polil in zažgal osebno vozilo črnogorskega policista. Policija storilca še išče, ogenj pa je vozilo popolnoma uničil.

Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj
Fotografija je simbolična
Gregor Grosman

V črnogorski prestolnici Podgorica je neznanec danes popoldne zažgal osebni avtomobil, ki ga uporablja uslužbenec tamkajšnje policije. Incident se je zgodil okoli 17.30 v naselju Momišići, poroča črnogorski portal Vijesti.

Zamaskiran storilec, ki je nosil kapuco, je pristopil do vozila "golf 8", ga polil z bencinom in zanetil ogenj. Ognjeni zublji so vozilo popolnoma uničili. Avtomobil je stal na parkirišču pred stanovanjsko zgradbo v bližini Vezirovega mostu.

Črnogorska policija storilca intenzivno išče in preiskuje okoliščine dogodka. Preiskovalci na terenu zbirajo dokaze in preverjajo morebitne motive za napad. Uradni lastnik uničenega vozila je sicer brat napadenega policista, a je policist avtomobil redno uporabljal.

Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta