Mariborski policisti prijeli Hrvatici, ki sta vlamljali

E. Pl.
24.06.2026 10:42

Pred tednom dni sta vlomili v eno od stanovanja, a nista ničesar odnesli. Ženski sta osumljeni več tovrstnih kaznivih dejanj na območju mesta, zato policisti še zbirajo obvestila in dokaze.

Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj
 Ženski sta orodjem zlomili vložek ključavnice. 
Arhiv Večera

Policisti postaje Maribor I so v nedeljo odvzeli prostost in pridržali hrvaški državljanki, osumljeni, da sta 17. junija na območju centra mesta Maribor vlomili v stanovanje. To sta storili tako, da sta z orodjem zlomili vložek ključavnice, a nato iz stanovanja nista ničesar ukradli. O zbranih obvestilih in dokazih so policisti obvestili pristojno tožilstvo. Zoper obe osumljeni bo podana kazenska ovadba zaradi kaznivega dejanja velike tatvine, za kar je predvidena kazen do petih let zapora. Ženski sta osumljeni več tovrstnih kaznivih dejanj na območju mesta, zato policisti še zbirajo obvestila in dokaze, o čemer bodo obvestili pristojno tožilstvo.

 

 

Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta