Koper: Iz morja pred potniškim terminalom dvignili avto, v njem našli truplo

A.L., STA
16.04.2020 19:59

Gasilci so danes popoldne iz morja pred potniškim terminalom v Kopru dvignili črn Renault clio, v katerem je bilo moško truplo. To so potrdili tudi na koprski policijski upravi, kjer drugih podrobnosti niso razkrili. Neuradno naj bi v avtu v morju umrl 36-letni Koprčan, ki so ga pogrešali od konca marca, poročajo spletne Primorske novice.

Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj

Kot poročajo Primorske novice, so avto v morju našli strokovnjaki podjetja Sirio, ki v prvem luškem bazenu s plovilom, na katerem imajo zmogljiv mnogosnopni sonar, opravljajo meritve plovnih poti.


Ker so jih opozorili, da bi lahko bilo v morju vozilo, s katerim se je pred dnevi odpeljal pogrešani Koprčan, so bili še posebej pozorni. Na sonarju je bilo vozilo razločno videti. O najdbi so obvestili upravo za pomorstvo, od tam pa policiste, navajajo Primorske novice.

Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

povezani prispevki

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta