Stoli, postavljeni na promenadi, so delovali kot open air lože – čeprav je to bil v bistvu parter –, naokrog po travnikih pa so bili kao ta poceni sedeži na galeriji.
Zakaj zna biti v Mariboru včasih tako fajn? Zato, ker imajo svojo kulturno politiko.
Mestni park in mestna Opera za nefane … – kot ponavadi za vsakogar nekaj.
Koncept je v bistvu trik: kako privabiti tiste, ki sicer ne bi prišli?
Tudi Lent ne bi bil Lent, če se ne bi dogajal na Lentu.








