
Kulturno umetniško društvo Kungoška pleh muzika vabi na jubilejni velikonočni koncert, s katerim bodo obeležili 10 let Kungoške pleh muzike. Koncert bo na velikonočno nedeljo, 20. aprila, ob 17. uri v športni dvorani Osnovne šole Kungota. Na youtubu si je izvedbom Amboss Polka v izvedbi Kungoške pleh muzike ogledalo že skoraj milijon ljudi.
Pod taktirko kapelnika Saša Najgliča in v družbi moderatorke Kerstin Matjašič obljubljajo spektakularen glasbeni večer. Ob nastopu Kungoške pleh muzike bo dogajanje popestril bogat in raznolik program. Na odru se bodo pridružili: Folklorna skupina Krnica Svečina, Rudi Kraner, Obmejni trio, Mažoretni in Twirling klub Ruše, Silvo Safran (gledališki igralec), ROGISTI Lovske zveze Maribor ... Vstop je prost, veseli bodo prostovoljnih prispevkov.







