Na avto vrgel lubenico, nato je sledil pretep ...

P.N.
14.07.2025 12:07

V soboto ob 21.52 so policisti prejeli obvestilo lastnika enega od gostinskih lokalov v okolici Divače, ki je prijavil, da je imajo težave z osebo, ki je na vozilo enega od gostov vrgla lubenico.

Do knjižnice priljubljenih vsebin, ki si jih izberete s klikom na ♥ v članku, lahko dostopajo samo naročniki paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Glasovno poslušanje novic omogočamo samo naročnikom paketov Večer Plus in Večer Premium.
NAROČI SE
Poslušaj
Fotografija je simbolična
Profimedia

Policisti so z zbiranjem obvestil ugotovili, da 52-letnega moškega, ki je sicer sosed gostinskega lokala, motijo vozila, ki so jih gostje lokala parkirali kar ob cesti, zaradi česar je vrgel lubenico na parkiran avtomobil enega od gostov lokala. To je videl 53-letni lastnik gostinskega lokala, zato je odšel do hiše, kjer stanuje sosed, in s hlačnim pasom razbil steklo na oknu.

Po tem je iz hiše prišel sosed in se pričel prepirati z lastnikom lokala. Prepir se je stopnjeval do te mere, da je lastnik lokala večkrat z roko udaril soseda po glavi in telesu in ga poškodoval (utrpel je presekanino na glavi in modrice po telesu). Policisti bodo zoper lastnika gostinskega lokala podali kazensko ovadbo zaradi kaznivega dejanja nasilništva, so danes sporočili s koprske policijske uprave.

Želite dostop do Večerovih digitalnih vsebin?
Izberite digitalni paket po vaših željah in si zagotovite dostop do spletnih vsebin na vecer.com že za 1,49 €
Želim dostop

povezani prispevki

Sposojene vsebine

Več vsebin iz spleta